wejście główne na targi

Poznań Game Arena – święto dla graczy

Nie lada gratka dla miłośników gier komputerowych (i nie tylko), oraz entuzjastów sprzętu elektronicznej rozrywki. Na Międzynarodowych Targach właśnie wystartowała PGA – Poznań Game Arena. Dziś targi są otwarte dla VIPów – profesjonalistów, przedstawicieli mediów i gości specjalnych, a od jutra (soboty) karnety na dni otwarte są po 20 zł.  W sobotę należy spodziewać się większej liczby gości, bowiem w poprzednich latach targi w trakcie PGA przeżywały istne oblężenie przez chętnych i nie każdego wpuszczono w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa zwiedzających.

Na targach będzie można zobaczyć wiele stoisk związanych z producentami gier komputerowych, przetestować nowinki sprzętu gamingowego, jak choćby gogle do rozszerzonej/wirtualnej  rzeczywistości (VR). Swoje stoiska będą mieli także niezależni producenci gier.

Nieodzowną częścią Poznań Game Arena jest Strefa Niezależnych Twórców Gier. To jeden z tych projektów, który od samego początku realizacji, zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców cieszy się dużym powodzeniem. Ku uciesze fanów, z edycji  na edycję, przybywa studiów developerskich chętnych do zaprezentowania swojej oferty.

– zachęcają organizatorzy.