Prestiżowa konferencja w Poznaniu już jesienią

Jedna z najważniejszych konferencji gospodarczych w Polsce, Impact, zostanie przeniesiona do Poznania. Wydarzenie odbędzie się jesienią na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Konferencja Impact odbywała się przez 4 lata w Krakowie, a przez kolejne 2 w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu władz miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich udało się przenieść ją do Poznania. Odbędzie się w dniach 27-28 października 2021 roku.

To ważne wydarzenie na polskim rynku konferencyjnym. W ciągu 2 dni na 4 scenach wystąpi 400 mówców w ramach 16 ścieżek tematycznych – to łącznie 55 godzin spotkań. Przemówienia będą transmitowane przez najważniejsze polskie portale internetowe, w tym wp.pl, forsal.pl, money.pl.

O dużym znaczeniu konferencji Impact świadczy fakt, że jest chętnie odwiedzana przez gości z zagranicy. Wśród strategicznych partnerów znaleźli się między innymi Google, Mastercard, Microsoft, Allegro, IBM, Astra Zeneca, Pfizer, Volkswagen, Uber.

Impact jest uznawany również za ważne wydarzenie polityczne. Na poprzednich edycjach ogłaszano uruchomienie programów gospodarczych Start in Poland i Krajowego Planu Odbudowy oraz premierę GovTech.