Program Strefy Kibica w Poznaniu

Wtorek, 12 Czerwca.

15:00 (Strefa Junior) Animacje dziecięce – Zapraszamy wszystkie dzieci!

15:30 (Scena Główna) Jarzębina  – Koko EURO Spoko.

16:00 (Scena Główna) Małgorzata Ostrowska – Strefa po Polsku.

16:00 (Strefa Junior) ALE KINO! z piłką – Pokazy filmowe dla najmłodszych.

17:17 (Scena Główna) Jarzębina – Koko EURO Spoko.

18:00 (Telebimy) Grecja vs. Czechy – Wrocław, Stadion Miejski.

20:45 (Telebimy) Polska vs. Rosja – Warszawa, Stadion Narodowy.

23:00 (Scena Główna) Oceana – Wykonawczyni „Endless summer” w Strefie Kibica!

23:55 (Scena Główna) FAN ZONE Rezydent DJ SET – DJ’e grający muzykę dance/pop/house.

Środa, 13 Czerwca.

15:00 (Strefa Junior) Zajęcia z edukacji ekologicznej – Działania w zakresie budowania postaw proekologicznych.

15:20 (Scena Główna) Lista przebojów Radia Merkury – Specjalna edycja Sławek Bajew.

16:00 (Strefa Junior) ALE KINO! z piłką – Pokazy filmowe dla najmłodszych.

18:00 (Telebimy) Dania vs. Portugalia – Kijów, Stadion Olimpijski.

20:45 (Telebimy) Holandia vs. Niemcy – Charków, Stadion Metalist.

23:00 (Scena Główna) Audiofeels – Poznań Welcomes You.

Czwartek, 14 Czerwca.

15:00 (Strefa Junior) Zajęcia z edukacji ekologicznej – Działania w zakresie budowania postaw proekologicznych.

15:30 (Scena Główna) Poznańska Orkiestra Rozrywkowa ze Sławkiem Uniatowskim i Kasią K8 Rocińską – Poznań Welcomes You.

18:00 (Telebimy) Włochy vs. Chorwacja – Poznań, Stadion Miejski.

20:45 (Telebimy) Hiszpania vs. Irlandia – Gdańsk, PGE Arena.

23:00 (Scena Główna) DJ FAFAQ – Muzyka Trance w Strefie Kibica!

Piątek, 15 Czerwca.

15:00 (Strefa Junior) Dzień Irlandzki – Zapraszamy wszystkie dzieci!

15:00 (Strefa Junior) Zajęcia z edukacji ekologicznej – Działania w zakresie budowania postaw proekologicznych.

15:30 (Scena Główna) Carrantuohill – Dzień Irlandzki.

16:15 (Scena Główna) Celitica pokaz tańca – Dzień Irlandzki.

16:40 (Scena Główna) Carrantuohill – Dzień Irlandzki..

17:10 (Scena Główna) Celtica otwarte warsztaty tańca – Dzień Irlandzki.

18:00 (Telebimy) Ukraina vs. Francja – Donieck, Donbas Arena.

20:45 (Telebimy) Szwecja vs. Anglia – Kijów, Stadion Olimpijski.

23:00 (Scena Główna) Carrantuohill – Dzień Irlandzki.

Sobota, 16 Czerwca.

13:00 (Strefa Junior) Fabryka Trofeów Osobistych – Warsztaty Artystyczne.

13:15 (Scena Główna) Zespół Seniorów Cheerleaderów – Poznań Welcom You.

13:45 (Scena Główna) Zespół Tańca Kontrast – Poznań Welcom You.

15:50 (Scena Główna) FAT Roll – Strefa po Polsku.

17:05 (Scena Główna) Maja Koman i Ko Ko Mani – Strefa po Polsku.

18:20 (Scena Główna) Strachy na Lachy – Strefa po Polsku.

20:45 (Telebimy) Czechy vs. Polska – Wrocław, Stadion Miejski.

23:40 (Scena Główna) Denis the Menace – DJ z Berlina.

Niedziela, 17 Czerwca.

13:00 (Strefa Junior) Fabryka Trofeów Osobistych – Warsztaty Artystyczne.

16:50 (Scena Główna) Zakręt – Strefa po Polsku.

18:20 (Scena Główna) Raz Dwa Trzy- Strefa po Polsku.

20:45 (Telebimy) Portugalia vs. Holandia – Charków, Stadion Metalist.

23:00 (Scena Główna) FAN ZONE Rezydent DJ SET – DJ’e grający muzykę dance/pop/house.

Post Author: poznan

Dodaj komentarz