wejscie pod Kaponiere

Punkt Obsługi Klienta ZTM pod Rondem Kaponiera

Od wczoraj pasażerowie komunikacji miejskiej mogą korzystać z nowego Punktu Obsługi Klienta ZTM na poziomie -1 Kaponiery. Planuje się, że punkt na Kaponierze ma zastąpić punkt na Moście Teatralnym, który ma zostać zamknięty w listopadzie.  W Punkcie można wykonać wszystkie podstawowe czynności związane z obsługą kart PEKA: złożyć wniosek o kartę, odebrać gotową, kupić kartę na okaziciela, dodać ulgi, czy uiścić opłatę dodatkową. Na miejscu można sprawdzić szczegóły związane z objazdami czy promocjami biletowymi. POK czynny jest od poniedziałku do piątku od 6.00 do 20.00. Od 9.00 do 17.00 jest czynne Biuro Obsługi Klienta ZTM – można tu m.in. złożyć reklamację. Obok Punktu można skorzystać z czytnika kart PEKA oraz biletomatu.

Ponieważ klientami mogą być pasażerowie przesiadający się na Kaponierze – w lokalu umieszczono monitor z informacjami ile minut pozostało do odjazdu pojazdów linii przebiegających przez ten węzeł.

Dla pasażerów w pośpiechu taka opcja na pewno się przyda, pytanie tylko, czy jeśli pojawią się kolejki, to czy ekran nie będzie potęgował frustracji wśród czekających.