Ruszyły praca na Roosvelta i Grunwaldzkiej

05.03.2012 roku wcześnie rano na ulicy Grunwaldzkiej oraz Roosevelta ruszyły prace związane z przebudową węzła Kaponiera. Jak to zwykle bywa miasto zaczęło się korkować, a komunikacja miejsca ma opóźnienia.

W związku z taką rewolucją nie można jechać ulicą Roosevelta z Kaponiery w kierunku mostu Dworcowego, ulicą Bukowaską Zeylanda otaz Grunwaldzką – od strony Matejki.

Z Grunwaldu i Junikowa

Kierowcy poruszający się ulicą Grunwaldzką, w zależności od celu podróży, będą korzystać z objazdu ulicami Matejki lub Szylinga. Kierowcy korzystający z ulicy Bukowskiej do ronda Kaponiera dojadą ulicami Zeylanda i Zwierzyniecką.

W stronę Grunwaldu i Górczyna od ronda Kaponiera kierowcy pojadą ulicami Zwierzyniecką i/lub Zeylanda.

Uwaga! Na ulicy Zeylanda zostaje przywrócony ruch dwukierunkowy. Pasy ruchu zostają oddzielone separatorami ruchu ulicznego.

Z Górczyna

Obowiązywać będzie objazd wyłączonej z ruchu ulicy Roosevelta przez most Dworcowy, ulicę Stanisława Matyi poprzez ulicę Powstańców Wielkopolskich, aleję Niepodległości, Święty Marcin do ronda Kaponiera lub trasą: most Dworcowy – ulica Stanisława Matyi – aleja Niepodległości – Święty Marcin do ronda Kaponiera.

Z Piątkowa i Winograd oraz z ulicy Święty Marcin

Nie będzie możliwości wjazdu z ronda Kaponiera na ulicę Roosevelta. Kierowcy muszą korzystać z objazdu ulicami Święty Marcin, aleja Niepodległości, ulica Stanisława Matyi, most Dworcowy lub ulicami Święty Marcin i Ratajczaka do ulicy Królowej Jadwigi i dalej do ulicy Stanisława Matyi.