Targi Arena Design w Poznaniu

W Poznaniu w poniedziałek 05.03. ruszyła tegoroczna edycja imprezy Arena Design. To targi wzornictwa i designu, na jakich można m.in. zaznajomić się z najświeższymi rozwiązaniami w aspekcie architektury.

Wydarzenie odbywa się w dniach 5 – 8 marca w pawilonie piątym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Zamierzeniem imprezy areny DESIGN jest zwrócenie uwagi na nadrzędną rolę wzornictwa w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Nawiązanie relacji między projektantami a producentami uprości bezpośrednie sąsiedztwo odbywających się równocześnie naczelnych w Polsce kontraktacji meblowych – targów MEBLE POLSKA jak i również targów wnętrzarskich HOME DECOR – tłumaczy organizator targów.

Arena Design to dodatkowo konkurs Top Design, jaki prowadzi do promocji nowoczesnych sposobów projektowych. W bierzącym roku nominowane zostały m.in. oryginalne poduszki Nykram, papier dekoracyjny Cave, płytki łazienkowe Nomad a także… tramwaj Solaris Tramino.

Wejście na targi możliwe jest po zakupieniu biletu w kasie targów. Impreza jest dostępna dla wszystkich zwiedzających w cenie 20 złotych. Osoby powiązane z firmami i organizacjami branżowymi albo przystępujących do nauki w szkołach związanych z projektowaniem i designem mają sposobność zarejestrowania się (na stronie targów bądź bezpośrednio w kasie) i zakupu biletu w cenie 10zł.

Osoby chętne w wzięciu udziału w wydarzeniu powinny kierować się do wejścia północnego od strony ulicy Bukowskiej.