Termy Maltańskie mają już ROK

Wczoraj 16.10. minął rok od otwarcie Term Maltańskich.Tego dnia można było kupić bilet wstępu za połowę ceny. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcję, między innymi przepyszny tort i wiele niespodzianek dla najmłodszych.

Przez miniony rok obietk cieszył się sporym zainteresowaniem. Termy odwiedziło około 800 tysięcy osób. Imprezę urodzinową zorganizowano we Wtorek od samego rana.

Widać, że poznaniacy pokochali ten obiekt i nie tylko poznaniacy. Ludzie bardzo ciepło wypowiadają się o naszym obiekcie, co utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy najlepsi w Polsce –mówi Magdalena Wesołowska, Prezes Term Maltańskich.

Urodziny Term świętowane będą również w weekend. W sobotę, 20 października w Aquaparku królować będzie taniec. Oprócz bloków zabaw (11:00 – 19:00) zapraszamy na otwarcie szkoły tańca Mundo Bailando: taneczne show, muzyka na żywo, warsztaty taneczne wypełnią hol na I piętrze Term Maltańskich i potrwają od godziny 21:00 do 1:00 – informuje Alina Furmaniuk z Term Maltańskich.

Z kolei w niedzielę 21 października Termy Maltańskie zapraszają na zabawy w wodzie. Przewidziano między innymi – aquazorbing, nurkowanie, gimnastyka w wodzie. Ponadto organizatorzy zapowiadają liczne zabawy i konkursy prowadzone przez postacie z bajek.